Kontakt os

Vi er klar til at hjælpe dig

E-mail 

Vi svarer inden for 24 timer

Telefon

Mandag-torsdag 8-16 og fredag 8-13

Adresse

8600 Silkeborg

6 sekunder

Så hurtigt tog vi i gennemsnit telefonen, når vores kunder ringede ind i i 2022. Det ville nok have været et par sekunder hurtigere, hvis ikke vi også skulle hente kaffe.

Få en gratis demo af SMS‑Service

Udfyld formularen og få en gratis og uforpligtende gennemgang af SMS‑Service og dine muligheder

SMS-Service på computer

Mød vores team

Flemming Bøgely

CEO

flemming.bogely@f24.com

+45 26 86 69 69

Mathias Styven Ehlers

CCO

mathias.ehlers@f24.com

+45 81 10 14 14

Peter Frost

Projektleder

peter.frost@f24.com

+45 70 20 53 53

Mike Høgdal Thomsen

Account Manager - Danmark

mike.thomsen@f24.com

+45 30 64 47 47

Nina Holstrup

Kundekonsulent

nina.holstrup@f24.com

+45 70 20 53 53

Christina Conradi

Kundekonsulent

christina.conradi@f24.com

+45 70 20 53 53

Mathias Lindholm

Kommunikationskonsulent

mathias.lindholm@f24.com

+45 70 20 53 53

Peter Rask Kristensen

Frontend Developer

peter.rask@f24.com

+45 70 20 53 53

Arne Sostack

Senior Software Developer

arne.sostack@f24.com

+45 70 20 53 53

Claus Elmann

Senior Software Developer

claus.elmann@f24.com

+45 70 20 53 53

Jeppe Gyberg

Junior Software Developer

jeppe.gyberg@f24.com

+45 70 20 53 53

Mikkel Terp

Full-Stack Udvikler - Elev

mikkel.terp@f24.com

+45 70 20 53 53

Jussi Torvinen

Country Sales Manager - Finland

jussi.torvinen@f24.com

+358 4059 37328

Otto Liljeström

Account Manager - Finland

otto.liljestrom@f24.com

+358 50 351 3841

Philip Tennevi

Account Manager - Sverige

philip.tennevi@f24.com

+46 (0) 723 36 56 57

Magnus Andersson

Country Sales Manager - Sverige

magnus.andersson@f24.com

+46 (0) 723 36 56 56

Lone Rønberg Fuglbjerg

Økonomimedarbejder

lone.ronberg@f24.com

Følg os på de sociale medier

Følg os på de sociale medier

... Og få vigtige informationer og et lille indblik i vores hverdag.

Hent GDPR-materiale

Mange tak for din interesse! 

Hent materialer

Mange tak for din interesse!