Kontakt os

Vi er klar til at hjælpe dig

E-mail 

Vi svarer inden for 24 timer

Telefon

Mandag-torsdag 8-16 og fredag 8-13

Adresse

8600 Silkeborg

Kontakt os og kom hurtigt igennem

Så hurtigt tog vi i gennemsnit telefonen, når vores kunder ringede ind i i 2021. Det ville nok have været et par sekunder hurtigere, hvis ikke vi også skulle hente kaffe.

Vil du have en gratis gennemgang af SMS-Service?

SMS-Service på computer

Mød vores team

Flemming Bøgely

CEO

flemming@blueidea.dk

+45 26 86 69 69

Mathias Styven Ehlers

CCO

mathias.ehlers@blueidea.dk

+45 81 10 14 14

Peter Frost

Projektleder

peter.frost@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Mike Høgdal Thomsen

Account Manager - Danmark

mike@blueidea.dk

+45 30 64 47 47

Nina Holstrup

Kundekonsulent

nina@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Christina Conradi

Kundekonsulent

christina@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Mathias Lindholm

Kommunikationskonsulent

mathias@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Peter Rask Kristensen

Frontend Developer

peter@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Arne Sostack

Senior Software Developer

arne@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Claus Elmann

Senior Software Developer

claus@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Jeppe Gyberg

Full-Stack Udvikler - Elev

jeppe@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Lone Rønbjerg Fuglbjerg

Økonomimedarbejder

finance@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Jussi Torvinen

Country Sales Manager - Finland

jussi@blueideafinland.fi

+358 4059 37328

Otto Liljeström

Account Manager - Finland

otto@blueideafinland.fi

+358 50 351 3841

Philip Tennevi

Account Manager - Sverige

philip@blueidea.se

+46 (0) 723 36 56 57

Magnus Andersson

Country Sales Manager - Sverige

magnus@blueidea.se

+46 (0) 723 36 56 56

Jon Risvig

Bestyrelsesmedlem

jon@vpkapital.dk



Klaus Bülow Davidsen

Bestyrelsesformand

klaus@vpkapital.dk



Følg os på de sociale medier

Følg os på de sociale medier

... Og få vigtige informationer og et lille indblik i vores hverdag.